Fajny film w obecnym świecie.

Jestem trochę wścibska jaki jest wasz ulubiony serial. Bo ja mam kilka i na pewno, któryś oglądaliście w telewizji. Na samym początku chciałam nazwać ich podział to dla mnie dość ważne. Lecz po ustaleniu w necie okazało się, że jest ich dużo więcej niż przypuszczałam dlatego wypunktuję niezwykle popularne gatunki.:

  • komedia
  • horror
  • sensacyjny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie ogólne odmiany i analizuję, że na wstęp wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to gatunek czy komedia czy fabularny i taka jest prawda. Uciekając do naszego zapytania jaki serial najbardziej wam przypadło do gustu. Jeśli chodzi o polski to na 100% warto jest tutaj wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa popularne i na pewno przez z wielu Was przeglądane nie dwa a parę razy seriale. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i stwierdzę Wam, ze planowałam już wyjść z kina. Oglądałam wiele kiepskich seriali, które były dokręcane po latach, ale ten to przeszedł sam siebie tragedia i to dobitnie stwierdzone. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam sposobność, aby nikt nie wpadł na projekt i nie dokręcił nowych działów Alternatywy 4 bo to może być dopiero katastrofa. No ale cóż kino i reżyserzy nie mają już pomysłów na hity i próbują ratować się starymi hitami, które kiedyś były hitem, jednak czy warto. Według mnie nie. Ponadczasowe ekranizacje do których chcę wracać to przede wszystkim Transformers i to chyba do wszystkich działów można go oglądać w pojedynkę lecz też z maluchem, bo naprawdę warto. Wiele zabawy, ale i niewiele przygód i humoru co aktualnie nie często się zdarza. A co z bajek. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Podstawowy to Roszpunka ten koń, który ściga naszego podstawowego bohatera po prostu jest fantastyczny. Wątek czułości i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Węszy jak pies co jest rzeczywiście śmieszne. oglądała też inne ekranizacje jednak ta najbardziej mi się podoba. Druga i to chyba najbardziej popularna historia to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu fajny. Myślę, że żeby nie Olaf na pewno ta kreskówka by taka fajna nie była. Oraz to chyba jeden spośród najcenniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla niektórych warto się czasem roztopić”

Komedia, a raczej bajka świetna z głębokim morałem. Ja bardzo lubiła ją oglądać z moim dzieckiem i te melodie po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie mogę tegoż stwierdzić o drugiej części. Zbyt długo na nią czekaliśmy i pewno to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy macie również swoje popularne jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który potrzebował znaleźć te niebieskie małe stworki. Ta bajka chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je łapał. Było specjalnie dużo śmiechu. Dzisiaj te historie niestety nie mają większego morału i już nie są tak wyjątkowe jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze dzieci posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące.

Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi bardzo z takich prostych romansów podobał się Dirty Dancing piękna historia czułości i tańca. Bogata osoba z atrakcyjnego domu znajduje mężczyznę, który oczywiście posiada coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest niezgodny temu kontaktowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Śliczny romantyczny serial, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy lubią słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co z horrorów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie rozumiem czemu ale ta lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, ale kiedy widzę nową edycję zawsze widzę i stale się boję. Może mam taki uraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która porusza się i bije, natomiast ten jej śmiech coś niezwykłego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nieciekawa i może już dojrzałam, ze horrory tego typu są po prostu męczące oraz nie są zabawne.

Jaki serial?

Kiedyś było swobodnie ponieważ nie był ich zbyt dużo. Jeden serial dziennie i koniec. Był mój specjalny Beverly Hills, 90210 – każdy zapewne z nas oczywiście panie podkochiwał się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Naklejki, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany serial nikogo nie było na podwórku tylko chłopcy zostawali. Pytając nawet mojego faceta to on za bardzo nie akceptował tegoż tasiemca, moje zdziwienie było potężne. Drugim takim sławnym serialem była Dynastia o byciu w luksusach także dobrych paniach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę dobrze było dostrzec jak ludzie w Stanach Zjednoczonych mieszkają. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu jednak to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania wilie i oryginalne domy jak dawniej Teraz moim ukochanym serialem ale jest ich dużo to np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o żołnierzach bardzo fajny. Coraz częściej możemy trafić na atrakcyjne filmy i każdy na zapewne znajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że ciężko opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu bowiem każdy posiadał co świetnego w sobie. Dlatego skłaniam do oglądania i komunikowania co Wam najbardziej się podoba w bajkach i który wybieracie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do gustu byłoby niewątpliwie świetne. Możliwości aktualnie są wielkie nie jak kiedyś, że trzeba było czekać na bajkę czy ulubiony serial. Możemy zastopować jakimkolwiek czasie, oglądać na smart fonach w którymkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest znakomita.